Kontaktinfo Førde IL pr. 21.01.2018

Styre og utval i Førde Idrettslag pr 21.01.2018.pdf


Førde IL administrasjon:

Kontaktperson:

Telefon:

E-post:

post@fordeidrettslag.no

Per Øyvind Storevik  (dagl.leiar)

91819543

per.oyvind.storevik@fordeidrettslag.no

 

Tor Starheim (styreleiar)

40123500

tor.starheim@gmail.com

 

 

 

 

Førde IL hovudstyret:

Kontaktperson:

Telefon:

E-post:

 

Tor Starheim (styreleiar)

40123500

tor.starheim@gmail.com

 

Lars-Idar Vegsund (nestleiar)

45404686

lars.vegsund@norconsult.no

 

Tor Opseth

91192610

toopseth@online.no

 

Anne Karin Steen

97148721

anne.karin.steen@enivest.net

 

Ann-Dyveke Huseth

90963725

a-huseth@online.no

 

Norvall Nøringset

95038575

norvalln@gmail.com

 

Odd Hagen

99610496

odd.hagen@forde.kommune.no

 

 

 

 

 

Bjørg Nygård (vara)

95200191

bjoeaard@online.no

 

Kurt Hafstad (vara)

90619654

kurt.hafstad@online.no

 

 

 

 

Særidrettsgrupper:

Kontaktperson:

Telefon:

E-post:

FIL Fotball (styreleiar)

Arild Sandvoll

90075208

arild.sandvoll@dnb.no

FIL Fotball (kontaktperson)

Per Øyvind Storevik

91819543

per.oyvind.storevik@fordeidrettslag.no

FIL Handball

Gunn Merete Paulsen

99284338

gunn.paulsen@hotmail.com

FIL Friidrett

Bjørn Magne Kleppenes

91763752

kleppenesen@gmail.com

FIL Turn

Kristin Uhre Paulsen

99451039

krisuhre@gmail.com

FIL Alpin

Erik Solheim

91739262

Erik.Solheim@tools.no

FIL Langrenn

Arne Helgheim

99732276

arne.helgheim@credicare.no

FIL Skiskyting

Torbjørn Os

97054374

torbjorn.os@enivest.net

FIL Symjing

Harald Aamot

95191665

aamot@live.no

FIL Orientering

Knut Even Hole

90201994

KNUTEH@hotmail.com

FIL Innebandy

Brede Saue Årdal

90113860

brede-saue@hotmail.com

FIL Vektløfting

Ivar Hauge

95837566

ivar.hauge@advokathauge.no

FIL Styrkeløft

Fredrik Våge Hovland

92632846

fredrik_vh@hotmail.com

FIL Hopp

Rune Botnen

48060664

rune@holvik.as

 

 

 

 

Andre grupper:

Kontaktperson:

Telefon:

E-post:

FIL Angedalen

Rune Hegrenes

90640230

rune.hegrenes@gmail.com

FIL Haukedalen

Linn Grepstad Nes

90949969

linn.grepstad@gmail.com

FIL Holsen

Kay-Egil Heimestøl

97176182

heimestl@hotmail.com

FIL Idrettsmerkegruppa

Erling H. Johannessen

91316776

erling.h.johannesen@enivest.net

FIL Sommaridrettskule

Fredrik Hanssen

90265493

Fredrik-hns_93@hotmail.com

Førde Opp

Bjørn Kjønås

95817530

bjorn.kjonas@elektroskandia.no

 

 

 

 

Dotterselskap/idrettsråd:

Kontaktperson:

Telefon:

E-post:

Sunnfjord Skisenter AS Blomlia

Roger Strand  (styreleiar)

90040610

rs@multi-maritime.no

Langeland Ski- og fritidssenter AS

Kjetil Bjørset  (styreleiar)

91312250

kjetil.bjorset@ssf.no

FIL Eigedom AS

Per Øyvind Storevik  (dagl.leiar)

91819543

per.oyvind.storevik@fordeidrettslag.no

Førde Idrettsråd

Oddvar Huseklepp (leiar)

90993455

oh@husekleppas.no

 

 

 

 

Valkomité:

Knut Folkestad

90559370

folkestad@union.no

 

Nils Olav Kongsvik

95221256

nils.olav.kongsvik@if.no

 

Monika Litsheim

41530561

bjoernt@online.no

 

 

 

 

Kontrollkomité:

Charles Litsheim

91333046

charles.litsheim@kryssrevisjon.no

 

Arnljot Ramstad

91767220

ar@fjorddata.no

 

 

 

 

Finn Friis Hafstad Minnefond:

 

 

 

Powered by: Bloc